Kredką i pędzlem

„KREDKĄ I PĘDZLEM” - kreatywne spotkania dla najmłodszych

  • Proponowane ćwiczenia i zabawy pozwolą na wprowadzenie najmłodszych w podstawy malarstwa, rysunku, kolażu oraz grafiki warsztatowej poprzez swobodne, spontaniczne działania nastawione na indywidualne przeżycie każdego uczestnika.
     
  • W trakcie spotkań skupiamy się na zabawie i satysfakcji płynącej z samego procesu. Efekt końcowy jest dla nas jedynie dodatkiem: nie krytykujemy prac i nie staramy się stworzyć idealnych kopii tego samego dzieła. 
     
  • Zajęcia „KREDKĄ I PĘDZLEM” są często inspirowane nurtami w sztuce, wielkimi artystami lub ich dziełami co pozwala na wprowadzanie pewnych elementów historii sztuki „mimochodem”.

Zajęcia poprowadzi Julia - malarka i edukatorka artystyczną. Julia tworzy głównie w technice tempery jajowej, grafiki oraz tkaniny artystycznej. Jej pasją do sztuki dzieli się poprzez autorskie zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wierzy, że nauka malarstwa to nie tylko nauka umiejętności manualnych, lecz także okazja do lepszego poznania samego siebie. Podczas zajęć kładzie nacisk na rozwój wrażliwości estetycznej oraz budowanie pewności siebie uczestników.

Koszt: 

Miesięczny karnet (minimum 4 zajęcia) – 40 zł x liczba spotkań w danym miesiącu.
Opłata za jednorazowe zajęcia 45 zł.

 

Wyszukaj
Facebook
Prażka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa