Akademia Przyszłego Przedszkolaka

Zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków!

Zapraszamy wszystkie dzieci, które już w kolejnym wrześniu rozpoczną przygodę z przedszkolem na zajęcia adaptacyjne w ramach Akademii Przyszłego Przedszkolaka. Podczas spotkań w gronie rówieśników Wasze dziecko będzie się oswajać z nową sytuacją jaką jest spędzanie czasu bez rodziców, integrować z innymi dziećmi i dorosłymi, poznawać zasady bycia w grupie, odkrywać świat wszystkimi zmysłami i rozwijać podczas zabaw ruchowych i twórczych.

W programie: aktywności ruchowe, zabawy językowe, plastyczne, śpiewanki, czytanki, wspólny czas przy stole, swobodny czas zabawy.

W trakcie spotkania dzieci otrzymują rano kanapki, a na zakończenie zjedzą wspólnie zupę. Dla rodziców oczekujących nerwowo na małych przedszkolaków przygotujemy kawę :)

Celem zajęć jest przygotowanie dziecka do wielkiej zmiany, która wkrótce nastąpi w jego życiu, ułatwienie mu startu w przedszkolu, złagodzenie ewentualnych problemów, jakie mogą się w tej nowej sytuacji pojawić.


Koszt miesięcznego karnetu: 65zł x liczba zajęć w danym miesiącu *

Zapisy: iwona@klubmamyitaty.pl

 

* W przypadku nieobecności na opłaconych zajęciach, gdy zostanie ona zgłoszona (osobiście prowadzącej, telefonicznie, sms-owo lub mailowo) najpóźniej w dniu poprzedzającym spotkanie, będzie przysługiwał zwrot 20% niewykorzystanej opłaty. Zwrot nastąpi wyłącznie w formie odliczenia od karnetu wykupionego na kolejny miesiąc. W przypadku nie zgłoszenia nieobecności na zajęciach opłata poniesiona za zajęcia jest opłatą za rezerwację i nie jest zwracana.

Wyszukaj
Facebook
Prażka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa