Smyko - multisensoryka

"Smyko- Multisensoryka®" - to zajęcia, które wspierają w sposób całościowy rozwój dziecka i są świetną zabawą dla maluszków, ponieważ stymulują wszystkie zmysły w oparciu o metodę integracji sensorycznej.

Na zajęciach Smyko- multisensoryka® rodzice dowiadują się, w jaki sposób prawidłowo stymulować zmysły dziecka poprzez zabawę i proponowane aktywności. Prowadzący stara się podążać za dzieckiem, na ile to jest możliwe i modyfikuje zabawy, aby to osiągnąć. Dzieci są wspierane w czasie zajęć i same decydują na ile włączą się w zabawy, nigdy nie zmuszamy dziecka i nie robimy nic na siłę.

Stałym elementem zajęć jest zabawa wyciszająco-brudząca więc zachęcamy do zabierania na zajęcia ubrań na zmianę dla siebie i dziecka.

Zajęcia prowadzone są ze specjalną ścieżką dźwiękową opracowaną przez muzykoterapeutów, w przyjaznym otoczeniu, z zabawami dostosowanymi do wieku dzieci, prowadzone przez psychologa i certyfikowanego trenera Smyko-Multisensoryki® Każde zajęcia mają inny temat przewodni, np: jesienne zabawy, zwierzęta z zoo, zabawy z deszczem i wiatrem, makaronowe love czy sensoryczny las.

 Zapraszamy w każdą środa o 16:30.

Liczba osób uczestniczących w warsztatach jest ograniczona - obowiązują zapisy!

Jeżeli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać dodatkowe informacje, pisz: kasia@klubmamyitaty.pl

Koszt uczestnictwa w spotkaniu - Miesięczny karnet – 45 zł x liczba spotkań w danym miesiącu
Opłata za jednorazowe zajęcia 50 zł. Dla rodzeństwa 50% zniżki na drugie dziecko.

Wyszukaj
Facebook
Prażka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa