JUMP IN! Zatańczmy po angielsku!

Jump in! Zatańczmy po angielsku! Dla dzieci 4-7 lat Zajęcia taneczne do muzyki z bajek i piosenek dziecięcych w języku angielskim. Układy prezentujące słowa, które śpiewamy.

Zamiast siedzieć 45 minut w ławce i wkuwać angielski, wykorzystamy naturalne bodźce aktywujące mózg- entuzjazm i ruch. Wiadomo przecież, że najlepiej dzieci (a także dorośli) uczą się poprzez zabawę. I właśnie po to są te zajęcia! Wytańczymy słowa, które wyśpiewamy! Będę starała się uruchomić kreatywność Waszych pociech i aktywnie angażować je do współtworzenia zajęć. To nie będzie sztywny program i odtwarzanie tego, co 'Pani pokazała'. Wspólnie będziemy się pozbywać nadmiaru energii, a przy okazji przyswoimy nowe angielskie słowa i wyrażenia. Zajęcia będą prowadzone w języku polskim lub angielskim, jeśli dzieci będą tego chciały. Mogę też być tłumaczem samej siebie. Zależy mi na tym, żeby każde dziecko mnie rozumiało i nie czuło się gorsze, dlatego przede wszystkim będę używała języka empatii :)

To jak? Gotowi? Jump in!

Prowadzącą jest Karolina Kontraktewicz, mama dwuletniego Beniamina, którego wychowuje dwujęzycznie. Przez 10 lat pracowała w Teatrze Studio Buffo w Warszawie, gdzie tańczyła i śpiewała we wszystkich spektaklach. Jest żywiołowa i pełna pasji, wiecznie szuka sposobu na rozładowanie energii ;) 
 

Terminy zajęć: czwartek 17:00 oraz 18:00

Miesięczny karnet – 30 zł x liczba spotkań w danym miesiącu
Opłata za jednorazowe zajęcia 35 zł

Dodatkowe informacje i zapisy: zapisy@klubmamyitaty.pl

Wyszukaj
Facebook
Prażka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa